تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

پشتیبانی

پشتیبانی تلفنی

برونر PPTشناسه محصول: 1308602
موجود

برونر PPT

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

قیمت : 6000تومان

برچسب ها :

برونر PPT

برونر PPT

برونر PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت روانشناسی برونر

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 27

زبان : فارسی

سال گردآوری : 96

 

مقایسه شناخت گرایی و رفتارگرایی :

1-موضوعهای موردعلاقه روان شناسی شناختی, فعالیتهای ذهنی عالی است که از مهمتری آنها این موارد هستند :

ادرراک، تشکیل مفهوم، حافظه، زبان، تفکر، مسئله گشاییو تصمیم گیری

2-تغییر به شناخت گرایی با تأکید بر پژوهش حیوانی به تأکید بر پژوهش انسانی همراه بود موضوعهایی مانند زبان آموزی، خواندن، راهبردها در تشکیل مفهوم و رشد منطق را نمی توان به راحتی با استفاده از موشها و کبوترها تحقیق کرد.

 

روان شناسی شناختی

رویکردی که عمدتا به رویدادهای عقلانی مانند مسئله گشایی ، پردازش اطلاعات، تفکر و تخیل مربوط است.

رفتارگرایی تولمن با توصیفی ازانتظارات و هدفها، از مسایل موردعلاقه روان شناسی معاصر خبر داد.

- روان شناسی گشتالت نیز به ادراک، آگاهی، مسئله گشایی و بینش توجه کرد و رفتارگرایی را بعنوان رویکردی بیش از حد ماشینی و ناقص، رد کرد.

 

3- هدف اصلی نظریه های رفتارگراتعیین کردن روابط موجود بین رفتار و پیشایندهای آن و همین طور پیامدهای آن بود. در مقابل هدف اصلی نظریه های شنناختی این است که درباره فرآیندهای میانجی بین درون رادو بردن داد، استنباطهای معقول و مفیدی صورت گیرد.

4- نظریه های شناختی از نظر گستره یا دامنه کمتر از نظریه های رفتاری مانندنظریه حال یا اسکنیر، بلند پرواز هستند. برای ساختن نظریه های شناختیکه کل رفتار انسان و یادگیری را توضیح می دهد تلاش کمی صورت گرفته است.

 

استعاره اصلی روان شناسی شناختی :

مهمترین و تنها ویژگی مشترک موضوعهای روان شناختی این است که آنها بازنمایی ذهنی و البته پردازش اطلاعات را مسلم و بدیهی فرض می کنند.بنابراین در روان شناسی شناختی ، نظریه پردازی شکل استعاره هایی را می گیردکه به ماهیت بازنمایی ذهنی و فرآیندهایی که در ساختن و بکارگیری این بازنمایی هادخالت دارند مربوط می شود.

نظریه های جووم برونر و ژان پیاژه از جمله خدمات نظری مهم به رشد روانشناسی شناختی معاصر هستند.

زندگی جووم برونر :

کوچکترین فرزند یک خانواده 4 نفری یهودی که در حومه ثروتمند نیویورک زندگی میکردند. در 2 سالگی برای اصلاح کوری زودهنگام در اثر آب مروارید تحت عمل جراحی قرار گرفت. هنگامی که 12 سالش بود پدرش فوت کرد.از آن به بعد مادرش به نقاط مختلف دیگر امریکا نقل مکان کرد. برونر خود را فردی خجالتی و زشت توصیف می کرد.

 

در 17 سالگی به دانشگاه دوکدر شهر دورهام کارولنیای شمالی رفت. در سال 1937 لیسانس خود را ازطریق این دانشگاه و 4 سال بعد P.h.D خود را از هاروارد دریافت کرد و در مقام استادی در کمبریج و آکسفورد خدمت کرد.  او یکی از بنیان گذاران و مدیران مرکز پژوهش شناختی در هاروارد بود. او بیش از یک کتاب و مقاله منتشر کرده که از آن جمله رشد خود، رشد و معنای معنی، تاریخ و آینده انقلاب شناختی.

 گرافیک با طعم کیوی
دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار
ایران کادو
اینکه بدانید چه اطلاعاتی روی کارت ویزیت باید درج شود موضوع بسیار مهمی است . زیرا یک کارت ویزیت خوب تنها وسیله ای برای دادن اطلاعات به مشتریان نیست . بلکه یک روش تبلیغات و بازاریابی موثر برای جذب مخاطبان و مشتریان جدید است. به همین علت کارت ویزیت ها هیچگاه جایگاه خود را با ظهور روش های دیجیتالی امروزی از دست نخواهند داد. زیرا در شبکه های دیجیتالی، فاکتور مهم تعامل و معادله انسانی وجود ندارد. یک کارت ویزیت خوب، برند شما را توسعه و گسترش داده و اطلاعات مفید و درستی را در خصوص شما و کسب و کارتان و آنچه در حال انجام آن هستید. را به مخاطب و مشتری به صورت به یادماندنی ، قدرتمند و معنی دار منتقل می‌کند. در این راستا می‌توانید از یک طرح آماده اما با کیفیت کارت ویزیت استفاده کنید. تا دغدغه ای برای شروع و طراحی نداشته باشید . سپس شروع به سفارشی کردن طرح و تغییر محتوای آن کنید. با داشتن یک طرح خوب شما تنها کافی است اطلاعات مناسب را در کارت خود وارد کنید. البته اگر شما کسب و کار حرفه ای و بزرگی دارید و یا از آن دسته افرادی هستید. که برای برند سازی خود ارزش بالایی قائل هستید می‌توانید. با سفارش طراحی کارت ویزیت اختصاصی به طرحان. خلق یک کارت ویزیت حرفه ای و تاثیر گذار را به ما بسپارید. برای خرید فایل های دانلودی از سایت دیگر ما psdsell.ir دیدن نمایید

خرید آنلاین


نظرات کاربران

ارسال نظر

ّّّّّّّ

کلمات کلیدی

سایر محصولات

پکیج کامل 12 جلد خلاصه درسنامه پرستاری برونرسودارث


این فایل حاضر، پکیج کامل 12 جلد خلاصه درسنامه پرستاری برونرسودارث می باشد.اسامی فایل ها به شرح زیر است:برونر غدد درون ریز 65 صفحهبرونر اتاق عمل 38 صفحهبرونر ایمنولوژی 48 صفحهبرونر آب و الکترولیت 58 صفحهبرونر پوست 36 صفحهبرونر تنفس 68 صفحهبرونر خون شناسی 47 صفحهبرونر سوختگی 33 صفحهبرونر سیستم تناسلی 53 صفحهبرونر قلب و عروق 98 صفحهبرونر گوارش 83 صفحهبرونر مغز و اعصاب 68 صفحهتوجه: این فایل ها خلاصه درسنامه داخل جراحی برونرسودارث می باشد و جای خود کتاب های 17 گانه برونر را نخواهد گرفت.  

ادامه مطلب  
برونر PPT


     نام محصول : پاورپوینت روانشناسی برونرفرمت : PPTحجم : 0.2 مگابایتتعداد اسلاید : 27زبان : فارسیسال گردآوری : 96 مقایسه شناخت گرایی و رفتارگرایی :1-موضوعهای موردعلاقه روان شناسی شناختی, فعالیتهای ذهنی عالی است که از مهمتری آنها این موارد هستند :ادرراک، تشکیل مفهوم، حافظه، زبان، تفکر، مسئله گشاییو تصمیم گیری2-تغییر به شناخت گرایی با تأکید بر پژوهش حیوانی به تأکید بر پژوهش انسانی همراه بود موضوعهایی مانند زبان آموزی، خواندن، راهبردها در تشکیل مفهوم و رشد منطق را نمی توان به راحتی با استفاده از موشها و کبوترها تحقیق کرد. روان شناسی شناختیرویکردی که عمدتا به رویدادهای عقلانی مانند مسئله گشایی ، پردازش اطلاعات، تفکر و تخیل مربوط است.رفتارگرایی تولمن با توصیفی ازانتظارات و هدفها، از مسایل

ادامه مطلب  
دانلود تحلیل محتوای علوم تجربی پنجم و ششم بر اساس الگوی یادگیری اکتشافی برونر.


تحلیل محتوا کتاب علوم تجربی پنجم و ششم ابتدایی بر اساس الگوی یادگیری اکتشافی برونرفرمت فایل: پی دی افتعداد صفحات:11   این فایل که تحلیل محتوای کتاب علوم تجربی پنجم و ششم بر اساس الگوی یادگیری اکتشافی برونر است در قالب پی دی اف و در یازده صفحه از انتهای مطلب آماده دانلود می باشد.

ادامه مطلب  
پاورپوینت پرستاری تنفس (منبع:کتاب داخلی جراحی برونر )


پاورپوینت پرستاری تنفس (منبع:کتاب داخلی جراحی برونر )  116اسلایدهمراه باتصویر اناتومی و فیزیولوژی:الف-راههای هوایی فوقانی: بینی.سینوسها.سوراخهای بینی. حلق. لوزه ها.ادنوئید.حنجره.تراشه

ادامه مطلب  
تحقیق در موردپزشکی متفاوت درباره بیماری ها


       نوع فایل: wordقابل ویرایش:132  صفحه مقدمه:توانایی دیدن چیزهابه شیوه جدیدوشکستن مرزهاوفراتر رفتن ازچهارچوبها-فکرکردن به شیوه ای متفاوت،ابداع چیزهای جدید-استفاده ازچیزهای نامربوط وتبدیل آن به شکل های جدید. مثلا ادیسون با اختراع برق یا گراهامبل با اختراع تلفن افرادخلاقی بودندکه جامعه بشریت رامتحول کردند.همه افراد می توانندعملکردخلاقی داشته باشند،عملکردخلاق شامل فکرکردن، صحبت کردن ،بازی کردن،نوشتن، آزمایش کردن می باشد.خلاقیت بایدتبدیل به مهارت شودچون همه کودکان بالقوه خلاق هستندولی اگرتمرین نداشته باشنداین توانایی راازدست می دهند. فهرست مطالب:تعریف خلاقیتکوتاهی قدرماتیسم چیستمراقبتهای خانـگی ازبیماران مبتلا به رمـاتیـســم مفصــلـیآلزایمرآب سیاه(گلوکوم)التهاب کانال گـوش خارجی

ادامه مطلب  
دانلود هند بوک برونر و سودارث


دانلود هند بوک برونر و سودارث رشته پرستاریفایل pdfتعداد صفحه 738 زبان : انگلیسی

ادامه مطلب  
بانک جامع سوالات داخلی و جراحی بر اساس کتاب برونر و سودارث


بانک جامع سوالات داخلی و جراحی  بر اساس کتاب برونر و سودارث

ادامه مطلب  
پاورپوینت نظریه های رشد شناختی ویگوتسکی و برونر


پاورپوینت نظریه های رشد شناختی ویگوتسکی و برونر درس روانشناسی پرورشی نوین

ادامه مطلب  
آموزش و توسعه منابع انسانی


عنوان: آموزش و توسعه منابع انسانیقالب بندی: WORDتعداد صفحات: 69این تحقیق با موضوع آموزش و توسعه منابع انسانی بوده و مفهوم ، ویژگی و روش های آن را به طور بسیار کامل بیان می نماید. این تحقیق به دانشجویان رشته های مدیریت و دیگر رشته های مرتبط پیشنهاد می گردد.مقدمهتوجه به كاركنان سازمان به عنوان بزرگترین و مهمترین سرمایه و دارایی سازمان پدیده ای است كه در دو دهه اخیر رشد فراوان داشته است . این جنبش نیز مانند شماری دیگر از جنبشهای كارآمد مدیریت ، سودمندی و كاریری بالایی دارد و هم اكنون در سراسر كشورهای صنعتی و پیشرفته جهان نفوذ كرده و مبانی و اصول كار با كاركنان را دچار تحولی شگرف ساخته است .اندیشه های تازه و دگرگونیهای ریشه ای كه در قلمرو مدیریت منابع انسانی پدید آمده بی آنكه با ایستادگی یا مقاومتی رویارو گ

ادامه مطلب  
پاور پوینت (اسلاید) تفکر


 با سلام
فایل تفکر یک پاورپوینت بسیار عالی در 39 اسلاید می باشد این PowerPoint بر اساس استاندارد های اصلی طراحی پاورپوینت آماده و تنظیم شده است؛ این فایل دارای طراحی بسیار عالی و چشم نواز می باشد.
شما با استفاده ازاین پاورپوینت میتوانید یک ارائه بسیارعالی و با شکوهی داشته باشید و همه حاضرین با اشتیاق به مطالب شما گوش خواهند داد.
لطفا نگران مطالب داخل پاورپوینت نباشید، مطالب داخل اسلاید ها بسیار ساده و قابل درک برای شما می باشد، ما عالی بودن این فایل رو تضمین می کنیم.
محتواب برخی از اسلاید ها :
توجه داشته باشید هرگونه بهم ریختگی در متن زیر در اثر کپی کردن از پاورپوینت می باشد و در فایل پاورپوینت اصلی هیچ اشکال و به هم ریختگی وجود ندارد
مقدمهبرخی از دانشمندان انسان را حیوان متفکر می دانند و تفکر را فصل ممیز انسان از حیوان قرار می د

ادامه مطلب  
logo-samandehi